O nás v skratke

5
Krajín
5
Rokov v SR
17.397
Poistných zmluv
3.909.045
vyplateného poistného (EUR)

O nás

Spoločnosť 4Life Direct je na Slovenskom trhu už viac ako 5 rokov. Za svoje pôsobenie sme získali dôveru tisícov spokojných klientov. Len za rok 2019 sme na poistnom plnení vyplatili vyše 900 000 Eur.

Veríme, že každý na Slovensku by mal mať prístup k cenovo dostupnému poisteniu, ktoré je jednoduché a zrozumiteľné. Možnosť zabezpečiť svojim najbližším finančnú ochranu počas náročného obdobia by mal mať každý z nás. Poistenie nemusí byť zložité. Preto sme sa rozhodli problížiť klientovi a ponúkať produkty, o ktoré môže priamo a bez ťažkostí požiadať každý. Zriadenie poistenia býva často mätúce a časovo náročné. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby celý proces prebehol jednoducho, zrozumiteľne a bez stresu.

Spoločnosť 4Life Direct sprostredkováva poistenie výhradne pre poisťovňu Red Sands Insurance Group. S viac ako 1 miliónom poistených po celej Európe a len za rok 2017 viac ako 88 miliónmi libier vyplatených na poistných udalostiach je Red Sands jednou z najrýchlejšie rastúcich poisťovní vo východnej Európe.