O nás

O nás

Kto Sme

4Life Direct je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v oblasti priameho sprostredkovania životného poistenia v Európe. Od roku 2008 napĺňa potreby viac ako pol milióna spokojných klientov. Naše hodnoty a štandardy vždy tvorili základ nášho úspechu. Klienti sa na nás spoliehajú v pomoci svojim najbližším a my sme si tejto výnimočnej dôvery plne vedomí. Len za rok 2019 4Life Direct vyplatil vyše 900 000 Eur, čo dokazuje, že svoj záväzok voči klientom plníme.

Naše Poslanie

Veríme, že každý na Slovensku by mal mať prístup k cenovo dostupnému poisteniu, ktoré je jednoduché a zrozumiteľné. Možnosť zabezpečiť svojim najbližším finančnú ochranu počas náročného obdobia by mal mať každý z nás. Poistenie nemusí byť zložité. Práve preto sme sa vo 4 Life Direct Slovensko rozhodli priblížiť klientovi a ponúkať produkty, o ktoré môže priamo a bez ťažkostí požiadať každý. Zriadenie poistenia býva často mätúce a časovo náročné. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby celý proces prebehol jednoducho, zrozumiteľne a bez stresu.

Okrem Slovenska má 4Life Direct pobočky aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a v Grécku. Veríme, že kľúčom k úspechu sú ľudia, ktorí s nami žijú. Snažíme sa teda o to, aby sa práca v našej spoločnosti odohrávala v priateľskej a otvorenej atmosfére.

Spoločnosť 4Life Direct je sprostredkovateľ životného poistenia pre poisťovňu Red Sands Insurance Group. S viac ako 1 miliónom poistených po celej Európe a len za rok 2017 s viac ako 88 miliónmi libier vyplatených na poistných udalostiach je Red Sands jednou z najrýchlejšie rastúcich poisťovní vo východnej Európe.

starší manželský pár sa díva na počítač a vyberá sa poistenie

O nás v skratke

ikona zemegule
5
krajín
ikona kalendára
5
rokov v SR
biela ikona troch osob
17.397
poistných zmluv
ikona peňazí
3.909.045
vyplateného poistného (EUR)

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ