4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás týmto informuje, že vyššie uvedené údaje budú spracované za účelom ponúkania, uzatvárania a plnenia zmlúv o životnom a neživotnom poistení v rozsahu špecifikovanom tu. Prehlasujem, že som sa s ním zoznámil a porozumel mu.

Poistite sa a užívajte si života

Ak máte ľudí, ktorých milujete a ktorí na Vás závisia, alebo máte finančné záväzky, ktoré musíte splniť, potrebujete životné poistenie, ktoré Vás bude chrániť pred situáciami “čo ak” – v každej fázi Vášho života. Tu je len niekoľko dôvodov, prečo budete potrebovať životné poistenie, nech už ste v akejkoľvek životnej fázi.

 

Ste “single” a bez detí: Možno si myslíte, že nepotrebujete životné poistenie, pretože nemáte žiadnych potomkov, ale ak dlhujete peniaze, tak životné poistenie potrebujete. Pomáha totiž zabezpečiť, že Vaše dlhy a náklady na pohreb, nebude musieť riešiť Vaša rodina. Navyše, ak sa staráte o starnúcich rodičov alebo o súrodencov so špeciálnymi potrebami, alebo viete, že tak budete robiť v budúcnosti, tak je životné poistenie šikovným spôsobom, ako zabezpečiť, aby starostlivosť mohla pokračovať bez prerušenia.

Manželia alebo partneri: Keď začnete svoj život spolu, pravdepodobne Vám vzniknú spoločné finančné záväzky, ako je nákup domova, alebo platenie mesačných účtov. Preto dáva zmysel chrániť svojho životného partnera životným poistením. Je to tiež šikovný krok, ak plánujete mať v budúcnosti rodinu.

Rodičia s deťmi: Ak ste uprostred tejto fázy, určite máte mnoho finančných záväzkov. Veľa párov sa spolieha na dva príjmy, keď však o jeden prídu, tak sú pre svoje deti jedinú oporou. Životné poistenie je v tomto bode rozhodujúce.

Osamotené osoby / dôchodcovia: Vaše deti sa už o seba vedia postarať a Vaša hypotéka je vyplatená, takže si môžete myslieť, že nepotrebujete životné poistenie. Avšak, ak si stále budujete pohodlnú domácnosť, kde strávite Váš dôchodok, tak je životné poistenie vhodným spôsobom ako zabezpečiť, že ak sa Vám niečo stane, tak Váš partner si môže užívať život pohodlne v dôchodku, bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom trpel.

 

Majte na pamäti, že životné poistenie je jednoduchá odpoveď na ťažkú otázku: Bude niekto finančne trpieť, keby som zomrel. Ak je odpoveď áno, je na čase zohnať životné poistenie.