4Life Direct - Úvodná stránka
Zavolajte teraz
0800 601 450
Opravte prosím nasledujúce nesprávne údaje

4Life Direct ma môže kontaktovať za účelom poskytovania informácii o produktoch, službách a ponukách, ktoré by ma mohli zaujímať. Súhlasím s kontaktovaním prostredníctvom Telefón E-mailu

6 dôvodov prečo sa usmievať častejšie

6 dôvodov prečo sa usmievať častejšie

  1. Úsmev Vás robí viac atraktívnymi

Úsmev hovorí sám za seba. Je pravdepodobnejšie, že pristúpite skôr k niekomu, kto sa milo usmieva než k niekomu s kamenným výrazom na tvári.

 

  1. Úsmev Vás činí šťastnejšími

Bez ohľadu na to, ako zle sa cítite, úsmev to môže zmeniť. Štúdie preukázali, že nie je možné usmievať sa a necítiť sa šťastnejšie. Je to preto, že vaše výrazy tváre ovplyvňujú vaše pocity. Takže ak sa chcete cítiť čo i len troška lepšie, všetko, čo musíte urobiť, je usmiať sa od ucha k uchu.

 

  1. Zvyšuje kreativitu

Čím sme šťastnejší, tým sme kreatívnejší. Túto teóriu už potvrdilo mnoho štúdii a keď sa tak nad tým zamyslíte, pripustíte, že na tom je kus pravdy.

 

  1. Vytvára dôveru

Podľa štúdie, ktorú uskutočnila Univerzita v Pittsburghu, existuje vzájomný vzťah medzi úsmevom a dôverou. Vedci z tamojšej univerzity zistili, že je oveľa  pravdepodobnejšie, že budeme dôverovať niekomu, kto sa viac usmieva. Dôvodom je, že usmievaví ľudia nám pripadajú byť milší, priateľskejší a úprimnejší. Avšak je dôležité vedieť rozlíšiť skutočný úsmev od toho falošného.

 

  1. Zvyšuje imunitný systém

Keď ste spokojní, Vaše telo je tiež šťastné. Ak chcete zostať fyzicky a duševne zdravý, usmievajte sa. Úsmev Vás upokojí no a Vaše telo potom urobí všetku ďalšiu potrebnú prácu na udržanie si kvalitného zdravia.

 

  1. Činí ľudí okolo Vás šťastnejšími

Ak chcete byť magnetom na ľudí a mať trvalé vzťahy, všetko, čo musíte urobiť, je, činiť ich šťastnými. Pamätajte, keď sa usmievate, svet sa bude usmievať s Vami :)


Zpět na předchozí záznamy

 
Nasledujte nás

4Life Direct You Tube

Poisťovateľom je spoločnosť Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, so sídlom Level 3 Ocean Village Business Centre, 23 Ocean Village Promenade, Gibraltár. Poisťovateľ je vedený Národnou bankou Slovenska ako poisťovňa z iného členského štátu EÚ oprávnená vykonávať poisťovaciu činnosť na území Slovenskej republiky.

4LIFE DIRECT SVET