4Life Direct - Úvodná stránka
Zavolajte teraz
0800 601 450
Opravte prosím nasledujúce nesprávne údaje

4Life Direct ma môže kontaktovať za účelom poskytovania informácii o produktoch, službách a ponukách, ktoré by ma mohli zaujímať. Súhlasím s kontaktovaním prostredníctvom Telefón E-mailu

Nikto nechce myslieť na životnú poistku - a preto by mala byť medzi vašimi predsavzatiami

Nikto nechce myslieť na životnú poistku - a preto by mala byť medzi vašimi predsavzatiami

Vybavte ju čím skôr a už nikdy na ňu nebudete musieť myslieť.

„Uzavrieť životnú poistku“ nie je typickým novoročným predsavzatím. Možno si nie ste istí, či vám ju treba. Možno neviete, ako si vybrať tú najvhodnejšiu či koľko to bude stáť. Alebo ste na to jednoducho nemysleli – všetky tieto možnosti sú celkom bežné.

Naozaj potrebujete životnú poistku?

Možno si pomyslíte, že vy ju nepotrebujete. Vaši blízki však vašu poistku potrebujú. Ak sa ktokoľvek spolieha na váš pravidelný príjem – deti, partner, partnerka alebo napríklad aj rodičia – tak životné poistenie je vec, na ktorú nesmiete zabudnúť.

Koľko to bude stáť?

Našťastie, životka vôbec nemusí byť drahá záležitosť. Poistné môže začínať už od 8,50€ mesačne – to je menej ako 30 centov denne. Pre presnejšie informácie o cene si s nami dohodnite telefonát. Stačí keď vyplníte svoje kontaktné údaje do formulára tuto po pravej strane a my sa vám ozveme.

Ako si vybrať tú najvhodnejšiu poistku

Vo 4Life Direct nepožadujeme vstupnú lekársku prehliadku a ani neskúmame váš zdravotný stav. Poistná suma nikdy neklesne a môžete poistiť nielen seba ale aj svojho partnera či partnerku. Všetko vybavíte telefonicky – nikam nemusíte chodiť.

Tak ako s tými novoročnými predsavzatiami?

Štatisticky vychádza, že väčšina ľudí ich poruší ešte v januári. Rodina je to najdôležitejšie, čo máme. Dajme si spoločne záležať na tom, aby sme sa postarali o svojich blízkych a neporušme aspoň toto jedno predsavzatie :)


Zpět na předchozí záznamy

 
Nasledujte nás

4Life Direct You Tube

Poisťovateľom je spoločnosť Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, so sídlom Level 3 Ocean Village Business Centre, 23 Ocean Village Promenade, Gibraltár. Poisťovateľ je vedený Národnou bankou Slovenska ako poisťovňa z iného členského štátu EÚ oprávnená vykonávať poisťovaciu činnosť na území Slovenskej republiky.

4LIFE DIRECT SVET