4Life Direct - Úvodná stránka
Kto sme

O spoločnosti 4Life Direct

 

Veríme, že životné poistenie je jedným z najdôležitejších darov, ktoré môžete dopriať svojej rodine. Preto sprostredkujeme produkty spoločnosti Red Sands, ktorá na trhu pôsobí už vyše 25 rokov  a venuje sa predaju čo najdostupnejšieho, najvýhodnejšieho a najzrozumiteľnejšieho poistenia na svete.

Vďaka skúsenostiam sme sa stali jedným z európskych lídrov v priamom sprostredkovaní životného poistenia. Spoločnosť 4Life Direct je jediným a exkluzívnym sprostredkovateľom poistných produktov skuiny Red Sands na Slovensku.

Vo 4Life Direct pracujeme priamo s klientom, čo nám umožňuje udržať poistenie jednoduché a výhodné. Špecializujeme sa na sprostredkovanie zrozumiteľného a dostupného životného poistenia pre každého, pričom dodržiavame vysokú dostupnosť služieb. Preto sme hrdí, že sme za kvalitu produktov a vysoký štandard služieb získali od zákazníkov najvyššie hodnotenie. Prieskum priniesol nasledujúce zistenia: 

  • 96%  účastníkov vnímalo ponuku poistenia 4Life Direct  ako "zaujímavú" a zodpovedajúcu ich potrebám
  • 66 % účastníkov sa stalo “ambasádormi značky", t.j. aktívne odporúčali našu spoločnosť iným záujemcom 
  • 95 % účastníkov nemalo počas rokovaní s našou spoločnosťou žiadne obavy
  • 95 % účastníkov uviedlo, že v porovnaní s reklamou iných poskytovateľov poistenia, reklama našej spoločnosti pozitívne vyčnieva 

Vysokú mienku o nás nemajú len zákazníci. Už dva roky po sebe nás medzinárodná asociácia Contact Center World označila za najlepšie kontaktné centrum v Európe.

Spoločnosť 4Life Direct získala oprávnenie na výkon činnosti a podlieha kontrole Národnej  banky Slovenska.

Prosím vedzte, že 4Life Direct ako sprostredkovateľ poistenia predáva poistenie len po telefóne a nikdy sa Vás nespýtame či Vás môžeme navštíviť v mieste Vášho trvalého bydliska. Akékoľvek osobné klientske stretnutia ohľadom poistenia sa konajú výhradne v našej pobočke. Ak Vás kontaktuje akákoľvek osoba, ktorá tvrdí, že je z 4Life Direct a chce sa s Vami stretnúť v mieste Vášho bydliska, prosím okamžite nás kontaktujte na telefónnom čísle nášho klientkeho servisu: 02 20 922 555 alebo na emailovej adrese: klient@4lifedirect.sk. Ďakujeme.

 

 

Opravte prosím nasledujúce nesprávne údaje
*
*
*
*
OK

Dokumenty k stiahnutiu

Kontakt

Ocenenia

Nagrody i wyróżnienie 4Life Direct

Nasledujte nás

4Life Direct Facebook.com 4Life Direct You Tube

4Life DIRECT SVET