Kto sme

O spoločnosti 4Life Direct

V spoločnosti 4Life Direct Slovensko si uvedomujeme, že udalosť,  úmrtie blízkej osoby, má zvyčajne veľký dopad na celú pozostalú rodinu, blízkych a priateľov. Preto sa snažíme nastaviť celý proces nahlásenia poistnej udalosti tak, aby bol jednoduchý a pohodlný v maximálnej miere, ako je to len možné. Taktiež si uvedomujeme, že pre pozostalých je dôležité mať finančné prostriedky k dispozícii čo najskôr, aby mohli pokryť neočakávané výdavky, ktoré sa môžu ihneď po úmrtí poistenej osoby vyskytnúť. Napríklad výdavky na pohreb a poslednú rozlúčku.

Neustále hľadáme spôsoby ako spolu s naším poisťovateľom  vylepšiť produkty a procesy. Jedným z týchto vylepšení je aj spôsob hlásenia poistnej udalosti pre produkt „Moji Blízki“. Momentálne sú poistné plnenia pre všetky poistné udalosti vyplácané do 24 hodín od doručenia kompletnej dokumentácie a s istotou potvrdzujeme, že svoj sľub vieme plniť.

Súkromie klientov je pre nás mimoriadne dôležité, preto nie sme oprávnení zverejňovať informácie o zákazníkoch alebo komentovať špecifiká poistných udalostí. Napriek tomu, môžeme potvrdiť, že všetky poistné udalosti sú vyplácané včas a v súlade s príslušnými Všeobecnými poistnými podmienkami klientovho poistenia.

Taktiež Vás ubezpečujeme, že spoločnosť 4Life Direct nemá a nikdy nemala pobočku v žiadnom inom meste ako v Bratislave.

Sme veľmi hrdí na to, že v mene nášho poisťovateľa sprostredkúvame životné poistenie na Slovensku a ubezpečujeme Vás, že všetky poistky budú aj naďalej spracovávane spoločnosťou 4Life Direct citlivo, včas a profesionálne. Máme mnoho pozitívnych ohlasov od spokojných zákazníkov, ktoré môžete nájsť tu

Opravte prosím nasledujúce nesprávne údaje
*
*
*
*
OK

Dokumenty k stiahnutiu

Kontakt

Ocenenia

 

Nasledujte nás

4Life Direct Facebook.com 4Life Direct You Tube

4Life DIRECT SVET