Kto sme

Hodnoty 4Life Direct

Hodnoty a štandardy, ktoré vyznávame, sú základom nášho úspechu. Klienti sa na nás obracajú, keď chcú pomôcť svojim blízkym. Dôveru, ktorú do nás vkladajú, si veľmi ceníme. Klientom preto vždy ponúkame riešenia presne podľa ich potrieb, nie štandardizovaný produkt určený pre masy. A keďže s Vami komunikujeme na priamo, veci dokážeme udržať jednoduché a dostupné. 

Od ostatných poisťovní sa odlišujeme prístupom k spôsobu predaja poistenia a aj ponukou, ktorú klientom prinášame. Je to odrazom troch základných hodnôt, ktoré definujú kto sme a čo robíme. 

1. Jednoduchosť

 Nesnažíme sa zmiasť klientov nezrozumiteľným žargónom alebo právnickými termínmi. Veríme, že dokumenty i celá diskusia s poisťovňou majú byť jednoduché. Klienti musia presne vedieť, čo kupujú. Preto sú naše Všeobecné  poistné podmienky a zmluvné dojednania najkratšie a najzrozumiteľnejšie v odvetví. 

2. Pohodlie

Od prejavenia záujmu o poistenie až po nahlásenie poistnej udalosti s nami klienti rokujú priamo, bez ohľadu na miesto bydliska. Vďaka priamemu a osobitému kontaktu dokážeme klientom poskytnúť unikátne služby z pohodlia ich domovov.

3. Dostupnosť

Zakladáme si na sprostredkovaní poistenia všetkým záujemcom, bez ohľadu na príjem, povolanie alebo zdravotný stav. Vo všetkom, čo robíme, sa usilujeme o integritu a férový prístup. Klientom predávame poistenie, ktoré skutočne chcú a ktoré si môžu dovoliť. A vždy dodržíme slovo.  K zákazníkom, zamestnancom i dodávateľom sa správame s úctou a rešpektom.

Aj po rokoch ostáva naše poslanie rovnaké - chceme klientom ponúkať produkty presne podľa ich potrieb a poskytovať vysoko kvalitné služby.

Opravte prosím nasledujúce nesprávne údaje
*
*
*
*
OK

Dokumenty k stiahnutiu

Kontakt

Ocenenia

 

Nasledujte nás

4Life Direct Facebook.com 4Life Direct You Tube

4Life DIRECT SVET