4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás týmto informuje, že vyššie uvedené údaje budú spracované za účelom ponúkania, uzatvárania a plnenia zmlúv o životnom a neživotnom poistení v rozsahu špecifikovanom tu. Prehlasujem, že som sa s ním zoznámil a porozumel mu.

Upozornenie pre verejnosť

Vážení klienti,

sme radi, že sme Vaším sprostredkovateľom poistenia a chceme Vás uistiť, že sa na nás môžete spoľahnúť i v tejto neľahkej dobe. Chceli by sme Vás informovať, že všetky služby fungujú bez obmedzenia.

S nami vyriešite všetko z pohodlia Vášho domova

Nikam nemusíte chodiť – všetky dôležité operácie zvládnete pokojne z domova cez telefón, e-mailom, prípadne i poštou.

  • Prevádzka obchodného oddelenia

Naši obchodníci Vám poistenie sprostredkujú prostredníctvom bezplatnej tel. linky na čísle 0800 601 450. Počítajte, prosím, s preťažením liniek. V prípade, že sa nedovoláte hneď, skúste nás kontaktovať neskôr.

  • Aktuálna prevádzka klientskeho centra

Kontaktovať nás môžete e-mailom na klient@4lifedirect.sk alebo na linke klientskeho centra 02 20 922 555. Naši operátori sú pre Vás bez obmedzenia pripravení každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 h.

  • Oddelenie poistných udalostí

Ak ste oprávnená osoba/poistená osoba a chcete nahlásiť škodovú udalosť, nemusíte sa obávať. Správa poistných udalostí je zaistená v plnom rozsahu. Komunikácia je realizovaná telefonickou formou na tel. čísle 02 20 922 555 a e-mailom na: poistne.udalosti@4lifedirect.sk .

 

Poistné hraďte prioritne bankovým prevodom – pohodlne môžete platiť prostredníctvom bankového prevodu. Nezabudnite, prosím, uviesť pri každej transakcii Váš určený variabilný symbol. Ak máte zriadené platby prostredníctvom inkasa z Vášho účtu, alebo platbu cez SIPO, nemusíte si robiť starosti. Platbu by sme mali bez problémov obdržať a evidovať i v týchto prípadoch. V opačnom prípade Vás budeme kontaktovať a všetko potrebné s Vami vybavíme.

Naše pobočky sme z bezpečnostných dôvodov uzavreli. Prosíme Vás,, aby ste dbali na Vaše zdravie a našu pobočku nenavštevovali a nevystavovali tak seba a svoje okolie nebezpečenstvu.

 

Prajeme Vám i Vašim najbližším pokojné dni a pevné zdravie.

 

4Life Direct

Dôležitá informácia pre všetkých klientov. V priebehu trvania mimoriadnych opatrení môžete byť Vy a Vaša rodina v absolútnom pokoji, nakoľko Vaše životné poistenie nie je ovplyvnené situáciou spôsobenou šírením ochorenia Covid-19. Ste stále krytí za rovnakých podmienok platných pri uzatvorení Vašej poistnej zmluvy. 4Life Direct je tu vždy pre Vás a Vašu rodinu.