Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.
starý smejúci sa pár
starý smejúci sa pár
shield

Hľadáte poistenie?

My vám pomôžeme s jeho výberom!

Zanechajte kontakt

Zavoláme vám späť


Kliknutím na „Nájdite mi poistenie“ súhlasíte s kontaktovaním telefonicky za účelom predloženia marketingovej ponuky spoločnosti 4Life Direct Insurance Services s.r.o., so sídlom Dunajská 8, 811 08 Bratislava 1. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať tým, že nás kontaktujete.

Súhlasím s podmienkami spracovávania osobných údajov spoločnosti 4Life Direct

4Life Direct je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v oblasti priameho sprostredkovania životného poistenia v Európe. Od roku 2008 napĺňa potreby viac ako pol milióna spokojných klientov. Naše hodnoty a štandardy vždy tvorili základ nášho úspechu. Klienti sa na nás spoliehajú v pomoci svojim najbližším a my sme si tejto výnimočnej dôvery plne vedomí.

Veríme, že každý na Slovensku by mal mať prístup k cenovo dostupnému poisteniu, ktoré je jednoduché a zrozumiteľné. Poistenie nemusí byť zložité!

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ