Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!
ruky vystupujúce nad postavami z papiera

3 Dôvody, prečo si uzatvoriť životné poistenie

Wednesday, 15 April 2020

Nikdy nie je priskoro uvažovať o životnom poistení. Kúpa domu alebo narodenie detí môže byť spúšťačom potreby ďalšieho finančného zaistenia, no pri týchto životných udalostiach to nekončí. V závislosti od Vašej situácie môžu existovať ďalšie dôvody, prečo si zabezpečiť životné poistenie práve teraz.

Dôvod č. 1

Čím ste starší, tým je zriadenie životného poistenia drahšie. Ak pri zjednaní životného poistenia váhate, tak vedzte, že s Vašim narastajúcim vekom mesačné poistné stúpa. Takže založiť si životné poistenie teraz dáva z finančného hľadiska väčší zmysel.

„Uzamknete“ si tak nízku cenu, ktorá odráža Váš súčasný vek. Taktiež si zaručíte krytie na tak dlho, ako si budete poistné hradiť. Keď si zjednáte poistku Moji blízki, tak sa Vaše poistné nezvýši – pokiaľ si nebudete priať zmeniť sumu poistného krytia. V prípade, že ste ešte nad výškou mesačného poistného nepremýšľali, nechajte si zostaviť cenovú ponuku. Možno budete prekvapený, že životné poistenie je cenovo dostupnejšie ako si myslíte.

Dôvod č. 2

Ak s Vaším partnerom očakávate prírastok, pravdepodobne plánujete ešte pred príchodom dieťatka na svet. Preto môže byť založenie životného poistenia pred tým, ako sa Vám zrýchli život, múdre rozhodnutie. Toto poistenie Vám poskytne pokoj na duši s vedomím, že bude o Vašich najbližších finančne postarané aj v prípade, keď im už nebudete nablízku.

Dôvod č. 3

Kúpa životnej poistky môže Vašej rodine poskytnúť okamžitú ochranu. Ako? Krytie pre prípad nehody je nastavené od začiatku trvania Vašej poistky a krytie v prípade prirodzenej smrti je zabezpečené po 24 mesiacoch. Peniaze budú Vašim blízkym vyplatené do 24 hodín od obdržania potrebnej dokumentácie. Takže ich nezanecháte bez finančnej opory.

Ak ešte stále rozmýšľate nad tým, čo je životné poistenie a ako funguje, sme tu, aby sme Vám pomohli. Zavolajte nám na 0800 601 450.

Informujte sa o možnosti poistenia ešte dnes!

0800 601 450

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ