Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.

Kontakty

Kontakt | 4Life Direct

Dunajská 8. 811 08, Bratislava 1

Potrebujete s niečim poradiť? Kontaktujte nás.

Zvoľte tému, ktorá Vás zaujíma:

Kontakty

Každá spätná väzba, súvisiaca s našimi produktami, službami, spolupracovníkmi alebo s postupmi našej spoločnosti, je pre nás veľmi dôležitá. Bez ohľadu na to, či sú informácie pozitívne alebo negatívne, pristupujeme ku každej zodpovedne so zvýšenou pozornosťou.

Sťažnosti

Našim cieľom je, aby boli klienti spokojní s našimi službami a prístupom a práve preto sa snažíme o neustále skvalitňovanie našich služieb.

Veríme, že nikdy nebudete mať dôvod na reklamáciu, ale ak áno, urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Váš problém vyriešili. Pokiaľ chcete podať reklamáciu, prosím kontaktujte nášho interného manažéra Oddelenia reklamácií na čísle 02 20 922 555 a poskytnite mu číslo Vašej poistnej zmluvy. Týmto spôsobom bude Vaša reklamácia vybavená čo najrýchlejšie.

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ