Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.

Dokumenty

Dokumenty na stiahnutie od 4Life Direct

Potrebujete vo vašej poistke zmeniť oprávnenú osobu,stiahnuť si súhlas k platbe z účtu, alebo si pred uzatvorením poistenia chcete ešte raz podrobne prečítať Všeobecné poistné podmienky?  Nájsť ten správny dokument nebolo nikdy jednoduchšie! Či už máte záujem o životnú poistku alebo iný typ poistenia, na tomto mieste nájdete dôležité dokumenty, ktoré budete k uzatvoreniu poistenia potrebovať. Všetky materiály nájdete v príslušnom stĺpci podľa konkrétneho typu poistenia. Rýchlo, jednoducho a prehľadne. 

 

Predsa len ste nenašli niečo, čo ste hľadali? V prípade akýchkoľvek špecifických požiadaviek, prípadne iných otázok, nás neváhajte kontaktovať na klient@4lifedirect.sk, alebo zavolajte na zákaznícky servis na číslo 02 20  922 555. Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8:00 am do 16:30 pm.

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ