Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!

O nás

4Life Direct Slovenská republika

Kto sme

4Life Direct je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v oblasti priameho sprostredkovania životného poistenia v Európe. Od roku 2008 napĺňa potreby viac ako pol milióna spokojných klientov. Naše hodnoty a štandardy vždy tvorili základ nášho úspechu. Klienti sa na nás spoliehajú v pomoci svojim najbližším a my sme si tejto výnimočnej dôvery plne vedomí. Len za rok 2022 4Life Direct vyplatil vyše 1 000 000 Eur, čo dokazuje, že svoj záväzok voči klientom plníme.

Naše poslanie v oblast poistenia

Veríme, že každý na Slovensku by mal mať prístup k cenovo dostupnému poisteniu, ktoré je jednoduché a zrozumiteľné. Možnosť zabezpečiť svojim najbližším finančnú ochranu počas náročného obdobia by mal mať každý z nás. Poistenie nemusí byť zložité. Práve preto sme sa vo 4 Life Direct Slovensko rozhodli priblížiť klientovi a ponúkať produkty, o ktoré môže priamo a bez ťažkostí požiadať každý. Zriadenie poistenia býva často mätúce a časovo náročné. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby celý proces prebehol jednoducho, zrozumiteľne a bez stresu.

Okrem Slovenska má 4Life Direct pobočky aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a v Grécku. Veríme, že kľúčom k úspechu sú ľudia, ktorí s nami žijú. Snažíme sa teda o to, aby sa práca v našej spoločnosti odohrávala v priateľskej a otvorenej atmosfére. Čím dosiahneme profesionálneho a prívetivého zákazníckeho servisu, ktorý ocenia naši zákazníci a ich blízky pri každom kontakte s nami. Pokiaľ sa potrebujete spojiť s našim klientskym centrom kliknite tu.

Spoločnosť 4LifeDirect spravuje poistné zmluvy, ktoré boli uzatvorené s poisťovňou Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited pred 1.12.2020.

Spoločnosť 4LifeDirect súčasne od 1.3.2021 sprostredkúva poistenie na základe písomnej zmluvy s poisťovňou Quantum Leben AG, ktorá sa zameriava na životné aj neživotné poistenie, pričom poistná zmluva má výhradnú povahu. Quantum Leben je oprávnená vykonávať činnosť v Slovenskej republike na základe notifikácie vykonanej voči Národnej banke Slovenska.

starší manželský pár sa díva na počítač a vyberá sa poistenie

O nás v skratke

ikona zemegule
5
krajín
ikona kalendára
9
rokov v SR
biela ikona troch osob
24985
poistných zmluv
ikona peňazí
7.919.045
vyplateného poistného (EUR)