Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.

Dôstojne žiť, ale aj odísť. Životné poistenie ako jednoduché riešenie

Friday, 30 October 2020

Existuje iba zopár istôt. Jedna z nich je, že náš čas na tomto svete je limitovaný. Každý ľudský život raz skončí a nebude tomu inak ani v prípade, že o tom budeme zaryto mlčať. A hlavne, aj posledná rozlúčka je súčasťou života … našou súčasťou.

Tieto riadky majú na niektoré veci upozorniť, možno prinútiť k zamysleniu. A svojím spôsobom vám môžu pomôcť užívať si finančnej istoty, zdravia, pohody a prítomnosti svojich najbližších, kým to ide. S pokojným vedomím, že máte vyjasnené načas to, čo je potrebné.

Nechcem byť na obtiaž

 Poznáme to všetci. Pribúdajúci vek so sebou prináša rôzne obavy. Jedna z tých najčastejších je, že sa o seba človek nebude schopný postarať a zostane odkázaný na pomoc druhých. Predtým bolo celkom bežné, že spoločne žilo niekoľko generácií a mladší automaticky preberali starosť o tých starších. Súčasný svet so sebou prináša iný model. Starší ľudia často zostávajú sami, snažia sa prispôsobiť rýchlemu tempu našej doby a zároveň zvládať neustále zvyšujúce sa životné náklady. A ich veľká obava je “nebyť na obtiaž” svojim najbližším. To je jeden z výrazných rysov našej doby.

Finančná záťaž vs. Finančná istota

Svoje deti vychovávame v tom, že sme tu vždy pre nich. Staráme sa, pomáhame, veľakrát finančne ich podporujeme do ich dospelosti. Postarajú sa o vás? Budú riešiť vaše záväzky? To je otázka, na ktorú asi málokto z nás má jednoduchú odpoveď. Často oni sami riešia finančné zabezpečenie svojich detí, splácajú veľké hypotéky alebo šetria na nové auto. Možnosti postarať sa o svojich rodičov alebo starých rodičov sú obmedzené. A každý neočakávaný výdaj pre nich môže znamenať veľkú finančnú záťaž a zásah do rodinného rozpočtu.

Môžete myslieť dopredu a peniaze si odkladať takzvane do matraca, ale buďme úprimní. Ako dlho tam vydržia? Nebudú rýchlym riešením pre nedoplatok za elektrinu? Nebude vám ľúto jedinej vnučky, ktorá ako posledná v triede ešte nemá ten  ultraľahký telefón? Táto cesta nie je pre každého.

Životné poistenie od 4Life Direct ako jednoduché riešenie

Ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným. Pre financie to platí dvojnásobne. Je veľa možností a možno je ten pravý čas niektoré z nich zvážiť. Na trhu je mnoho služieb, ktoré poskytujú poistné krytie a finančné bezpečie v tých najťažších chvíľach. Pri uzatvorení zmluvy si vy sami volíte dôveryhodnú osobu, ktorá po vašom odchode dostane finančné prostriedky potrebné na úhradu dôstojnej rozlúčky alebo na akékoľvek iné záväzky, ktoré po sebe môžete zanechať. Dokonca ich môžete uzavrieť z pohodlia vášho domova, bez zbytočných návštev a kontaktu s ľuďmi. Stačí si len vybrať. 

Informujte sa o možnosti poistenia ešte dnes!

0800 601 450

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ