Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!
Lekár na telefonu zadarmo.

O Produktu

biela ikona ruky držiaca dáždnik

Máte záujem o službu Lekár na telefóne?

Volajte bezplatnú linku na 0800 601 450 alebo vyplňte formulář
Pracovné dni: Po – Pi 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovat.

Lekár na telefóne

Služba, ktorá Vám dodá istotu vo Vašej diagnóze

Nie ste si istý svojím zdravotným stavom? Cítite, že nie je niečo s Vaším zdravím v poriadku, ale chcete svoj zdravotný stav najskôr overiť a zistiť ako ďalej postupovať? Nie ste si istý, že Vám lekár určil Vašu diagnózu správne a chcete druhý odborný lekársky názor? S tým všetkým Vám pomôže služba Lekár na telefóne, ktorú si cez nás môžete zaistiť, a to na 1 rok zadarmo.

Situácie, keď nie sme istí zdravotným stavom, sa stávajú pomerne často. Tie nás stavajú pred ťažké rozhodnutia či sa liečiť sami, ísť k lekárovi, alebo si dokonca zavolať záchrannú službu. Predovšetkým v dobe, keď je veľké vyťaženie nemocníc a lekárov a hrozí možnosť nákazy koronavírusom na každom rohu, Vám prinášame službu Lekár na telefóne, ktorá Vám s týmto rozhodnutím pomôže. Môžete si tak overiť svoj zdravotný stav cez jednoduchú webovú aplikáciu, alebo priamo s lekárom po telefóne, kde dostanete doporučenie ako ďalej postupovať.

Zdravie a život človeka má nevyčísliteľnú hodnotu, a preto je dôležité sa o neho dobre starať.

Skvelá kombinácia služby s poistením

Mať istotu v živote je veľmi dôležité. Služba Lekár na telefóne Vám pomôže overiť Váš zdravotný stav. S riešením následkov úrazu alebo dokonca straty života môže pomôcť niektoré z poistení sprostredkované spoločnosťou 4Life Direct. Opýtajte sa nášho operátora aj na poistenie, ktoré bude vyhovovať Vašim potrebám.

Zjednanie služby “Lekár na telefóne” aj prípadného poistenia nebolo nikdy tak jednoduché

Zjednanie služby Lekár na telefóne je veľmi jednoduché. Stačí, keď nám zavoláte na našu bezplatnú telefónnu linku 0800 601 450, kde Vám naši špecialisti všetko ochotne vysvetlia a ponúknu aj možnosť poistenia, ktoré zodpovedá Vašim potrebám aj finančným možnostiam.

Kontaktujte nás pre viac informácií, k ničomu sa tým nezaväzujete. Urobte to pre seba, urobte to pre svojich blízkych!

Hlavné výhody služby Lekár na telefóne

Najčastejšie otázky o službe Lekár na telefóne

Koľko za službu zaplatím?

Službu lekár na telefóne naša spoločnosť sprostredkováva na jeden rok celkom zadarmo. Nezaplatíte ani euro.

Musím podstúpiť nejaké lekárske vyšetrenia, aby som mohol/la získať službu Lekár na telefóne?

Nie. Získanie služby nevyžaduje žiadne lekárske vyšetrenie. Ani nebudeme pri Vašej žiadosti o službu klásť otázky týkajúce sa Vášho zdravotného stavu.

Som zdravý/á. Na čo by som potreboval/a službu Lekár na telefóne?

Nikto nevie, čo sa môže stať, a to predovšetkým v tejto náročnej dobe, keď hrozí nákaza akútnym respiračným ochorením COVID 19. Bez nutnosti opustiť pohodlie domova a riskovať vystavenie sa nákaze, prípadne ohroziť ďalšie osoby si môžete overiť informácie o Vašom zdravotnom stave rýchle online alebo po telefóne.

Kto poskytuje službu Lekár na telefóne?

Táto služba je poskytovaná spoločnosťou Europ Assistance s.r.o. so sídlom Na Pankráci 1658/121, CZ-140 00 Praha 4, IČO: 25287851 zapísaná u Městský soud v Praze oddíl C. Vložka č. 87094. V Českej republike spoločnosť pôsobí od roku 2001. Asistenčné služby v nepretržitej prevádzke 24/7 zaisťuje z centrál v Prahe a Olomouci. V roku 2020 pomohla viac ako 6 miliónom klientov z Českej a Slovenskej republiky a vyriešila celkom 139 989 asistenčných prípadov.

Hodnotenie

Čo o nás hovoria naši klienti

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ