Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!

Úrazové poistenie

biela ikona ruky držiaca dáždnik

Máte záujem o úrazové poistenie?

Volajte bezplatnú linku na 0800 601 450 alebo vyplňte formulár.
Pracovné dni: Po – Pia 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovať.
ZAVOLAJTE MI

Informácie o úrazovom poistení

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by váš život poznačilo, keby ste utrpeli invalidné zranenie v dôsledku nehody a nemohli by ste naďalej pracovať vo vašom súčasnom zamestnaní? Zvládli by ste sa finančne postarat o seba samého? A čo o vašich najbližších? 

Zdravie a život človeka má nevyčísliteľnú hodnotu a žiadna poistka nemôže dostatočne vykompenzovať následky úrazu alebo nehody. Čo však môže urobiť je uľahčiť vám a vašej rodine od finančných nákladov spojených s touto situáciou. A práve s tým vám pomôže úrazové poistenie, ktoré 4Life Direct sprostredkováva. Poistné krytie až do výšky 20 000 EUR vám v prípade potreby zabezpečí finančne stabilný budúcnosť.

Prečo má úrazové poistenie zmysel

Nikto z nás netuší, čo nám budúcnosť prinesie. Preto je dobré uzatvoriť úrazové poistenie a mať istotu, že v prípade náhodného úrazu budete vy a vaša rodina dostatočne chránená. Výšku mesačného poistného vo 4Life Direct počítame na základe vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, a preto aj v tomto prípade platí: čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

Dovoľte nám pripomenúť, že ak máte 18 až 70 rokov, vaša žiadosť nemôže byť odmietnutá kvôli vášmu zdravotnému stavu. Pri uzatvorení poistenia nemusíte vypĺňať žiadne zdravotné dotazníky ani sa vás nebudeme pýtať na váš zdravotný stav.

V živote sa vždy oplatí byť pripravený a nenechávať nič na náhodu. Prezrite si v prehľadnej grafike nižšie všetky výhody úrazového poistenia a zároveň najčastejšie otázky s ním spojené.

Uzatvorenie poistenia nebolo nikdy také jednoduché

Zjednanie úrazového poistenia trvalých následkov je veľmi jednoduché. Stačí, ak nám zavoláte na našu bezplatnú telefónnu linku 0800 601 450, kde vám naši špecialisti všetko ochotne vysvetlia a ponúknu poistenie, ktoré zodpovedá vašim potrebám a finančným možnostiam.

Kontaktujte nás pre viac informácií, k ničomu sa tým nezaväzujete. Urobte to pre seba, urobte to pre svojich najbližších! 

Hlavné výhody úrazového poistenia

Najčastejšie otázky o úrazovom poistení

Koľko za úrazové poistenie zaplatím mesačne?

Výška mesačného poistného, ​​ktorú budete platiť záleží na vašom veku, výške zvoleného poistného plnenia a na spôsobe, akým budete svoje poistné hradiť. Zavolajte nám na bezplatné telefónne číslo 0800 601 450, alebo vyplňte formulár vyššie a my vám radi poskytneme konkrétnu ponuku pripravenú na mieru vašej osobe.

Musím podstúpiť lekárske vyšetrenie, aby som mohol/la uzatvoriť toto poistenie?

Nie. Uzatvorenie úrazového poistenia nevyžaduje žiadne lekárske vyšetrenie a ani vám nebudeme pri žiadosti o uzatvorenie poistnej zmluvy klásť otázky týkajúce sa vášho zdravotného stavu.

Ako dlho trvá výplata poistného plnenia?

Môžete sa spoľahnúť, že akonáhle obdržíme kompletnú žiadosť o výplatu poistného plnenia, vrátane všetkých požadovaných dokumentov, bude príkaz k výplate poistného plnenia zadaný do 7 pracovných dní od prijatia kompletnej žiadosti.

Som zdravý/á. Na čo by som potreboval/a úrazové poistenie?

Nikto nevie, čo sa môže stať. Čím skôr uzatvoríte úrazové poistenie, tým skôr budete mať istotu, že v prípade náhodného úrazu bude vaša rodina dostatočne chránená. Pretože sa výška mesačného poistného vypočítava na základe vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

Informácie na stiahnutie

Všeobecné poistné podmienky (VPP) a informačný dokument (PID)

Hodnotenie

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ