úrazové poistenie

Úrazové poistenie

biela ikona ruky držiaca dáždnik

Máte záujem o úrazové poistenie?

Volajte bezplatnú linku na 800 601 450 alebo vyplňte formulár.
Pracovné dni: Po – Pia 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovať.

Informácie o úrazovom poistení

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by Váš život poznačilo, keby ste utrpeli invalidné zranenie v dôsledku nehody a nemohli by ste naďalej pracovať vo Vašom súčasnom zamestnaní? Zvládli by ste finančne podporiť samého seba? A čo Vaši najbližší? Práve pri takýchto životných situáciách Vám pomôže úrazové poistenie, ktoré 4Life Direct sprostredkováva. Poskytne peniaze ako náhradu ušlej mzdy a zabezpečí Vám vyplatenie účtov za lekársku starostlivosť. Budete po celý čas trvania poistky finančne chránení pred trvalou invaliditou, vážnymi popáleninami, zlomeninami či hospitalizáciou v dôsledku nehody. Môžete získať až 20 000 EUR, ktoré Vám v prípade potreby zabezpečia finančne stabilnú budúcnosť.

Prečo má úrazové poistenie zmysel

Nikto z nás netuší, čo nám budúcnosť prinesie. Preto je dobré uzatvoriť úrazové poistenie a mať istotu, že v prípade náhodného úrazu budete Vy a Vaša rodina dostatočne chránená. Výšku mesačného poistného vo 4Life Direct počítame na základe Vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, a preto aj v tomto prípade platí: čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

V živote sa vždy oplatí byť pripravení a nenechávať nič na náhodu. Prezrite si v prehľadnej grafike nižšie všetky výhody úrazového poistenia a zároveň najčastejšie otázky s ním spojené.

Výhody Poistenia

Najčastejšie otázky o úrazovom poistení

Koľko za úrazové poistenie zaplatím mesačne?

Výška mesačného poistného, ​​ktorú budete platiť, záleží na Vašom veku, výške zvoleného poistného plnenia a na spôsobe, akým budete svoje poistné hradiť. Zavolajte nám na bezplatné telefónne číslo 0800 601 450, alebo vyplňte formulár vyššie a my Vám radi poskytneme konkrétnu ponuku pripravenú na mieru vašej osobe.

Musím podstúpiť lekárske vyšetrenie, aby som mohol/la uzatvoriť toto poistenie?

Nie. Uzatvorenie úrazového poistenia nevyžaduje žiadne lekárske vyšetrenie a ani Vám nebudeme pri žiadosti o uzatvorenie poistnej zmluvy klásť otázky týkajúce sa Vášho zdravotného stavu.

Ako dlho trvá výplata poistného plnenia?

Môžete sa spoľahnúť, že akonáhle obdržíme kompletnú žiadosť o výplatu poistného plnenia, vrátane všetkých požadovaných dokumentov, bude príkaz k výplate poistného plnenia zadaný do 7 pracovných dní od prijatia kompletnej žiadosti.

Som zdravý. Na čo by som potreboval/a úrazové poistenie?

Nikto nevie, čo sa môže stať. Čím skôr uzatvoríte úrazové poistenie, tým skôr budete mať istotu, že v prípade náhodného úrazu bude Vaša rodina dostatočne chránená. Pretože sa výška mesačného poistného vypočítava na základe Vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

Informácie na stiahnutie

Všeobecné poistné podmienky (VPP) a informačný dokument (PID)

Hodnotenie

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ