Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!

Životné poistenie

biela ikona ruky držiaca dáždnik

Máte záujem o životné poistenie Moji blízki?

Volajte bezplatnú linku 0800 601 450 alebo vyplňte formulár
Pracovné dni: Po – Pia 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovať.
ZAVOLAJTE MI

O Produkte Moji blízki

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Vieme, že ľudský život má nevyčísliteľnú hodnotu a žiadne poistenie nedokáže dostatočne vykompenzovať stratu milovanej osoby. Dôvodom, prečo si väčšina klientov uzatvára životné poistenie Moji blízki je to, že chcú zabezpečiť svoju rodinu v prípade ich úmrtia. 4Life Direct ponúka svojim klientom životné poistenie, ktoré reaguje na ich potreby a dodáva istotu v náročných životných situáciách. Vďaka nemu totiž môžu vaši najbližší získať až 10 000 EUR a náročné obdobie zvládnuť bez finančných ťažkostí.

Pokoj mysle vďaka dostatočnej finančnej ochrane

Myslite na dnešok, plánujte pre zajtrajšok. Len si predstavte ten pokoj mysle vďaka vedomiu, že máte zrozumiteľné životné poistenie s dostatočným poistným krytím, ktoré veľa nestojí a zabezpečí vašim najbližším náležitú finančnú ochranu v dobe, kedy ju najviac potrebujú. Sme presvedčení, že každý má právo na férové poistenie, preto pri uzatváraní poistenia nie sú potrebné žiadne lekárske prehliadky. Ak ste vo veku od 40 do nedovŕšených 86 rokov, žiadosť bude schválená bez ohľadu na váš zdravotný stav. Ak v priebehu prvých 24 mesiacov umriete prirodzenou smrťou (iná príčina ako úraz), vami poverenej osobe vyplatíme všetko poistné, ktoré ste do tohto momentu uhradili. Po 24 mesiacoch sa vo všetkých prípadoch vyplatí plné poistné plnenie.

Dôstojná posledná rozlúčka- výdavky na pohreb

Chápeme emocionálne a finančné ťažkosti, ktorým rodina čelí pri strate blízkeho človeka. Toto obdobie by sme mali prežívať tichou spomienkou na milovanú osobu a spoločne strávený čas. Na druhej strane, plány na dôstojné rozlúčenie môžu skrížiť neustále sa zvyšujúce náklady. Práve preto sme sa vo 4Life Direct rozhodli uľahčiť rodine od pohrebných výdajov spojených s organizovaním poslednej rozlúčky či akýchkoľvek iných výdajov. Tým, že je poistné plnenie vyplácané do 24 hodín od dodania potrebných dokumentov majú vaši najbližší istotu, že obdržia peniaze v dobe, kedy ich skutočne najviac potrebujú. A práve preto veríme, že toto poistenie má zmysel.

MOJI BLÍZKI

Hlavné výhody poistenia

Najčastejšie otázky o poistení Moji blízki

Musím podstúpiť lekárske vyšetrenie, aby som si mohol/a uzatvoriť toto poistenie?

Nie. Na rozdiel od osobných životných poistení, rizikové životné poistenie Moji blízki nevyžaduje žiadne lekárske vyšetrenia a nikto sa vás pri uzatváraní poistenia nebude pýtať na vaše zdravie.

Ako dlho trvá výplata poistného plnenia?

Akonáhle obdržíme kompletnú žiadosť o výplatu poistného plnenia, vrátane všetkých požadovaných dokumentov, bude príkaz k výplate poistného plnenia zadaný do 24 hodín od doručenia tejto kompletnej žiadosti. Táto lehota nezahŕňa soboty, nedele a štátne sviatky.


Koľko za životné poistenie Moji blízki zaplatím mesačne?

Výška mesačného poistného záleží na vašom veku, výške zvoleného poistného plnenia a na spôsobe, akým sa rozhodnete svoje poistné platiť. Zavolajte nám na bezplatné telefónne číslo 0800 601 450 alebo využite webový formulár vyššie a my vám poskytneme konkrétnu ponuku pripravenú na vašu mieru.

Aké výhody prináša toto životné poistenie?

Rizikové životné poistenie Moji blízki poskytne vašej rodine finančnú podporu v prípade vášho úmrtia. Čo jej môže pomôcť uhradiť výdavky spojené s vaším pohrebom a ďalšie nepredvídané náklady.

Strata milovanej osoby je veľmi nepríjemný životný zážitok. Bez dôkladnej prípravy môže okrem iného priniesť finančné problémy.

Produkt Moji blízki zaistí, že vaša rodina v prípade vášho úmrtia dostane finančnú podporu. To jej umožní vyrovnať prípadné finančné záväzky.

Som zdravý/á. Na čo by som potreboval/a rizikové životné poistenie?

Nikto nevie, čo a kedy sa môže stať. Čím skôr si dohodnete životné poistenie, tým skôr budete mať istotu, že v prípade vašej smrti, či už z dôvodu choroby alebo náhodného úrazu, bude Vaša rodina dostatočne chránená v okamihu, keď to bude potrebné.

Pretože sa výška mesačného poistného vypočítava na základe vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

Informácie na stiahnutie

Všeobecné poistné podmienky (VPP) a informačný dokument (PID)

Hodnotenie

Čo o nás hovoria klienti

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ