Zabezpečenie pri nehode

Máte záujem o zabezpečenie pri nehode?

Volajte bezplatnú linku na 0800 601 450 alebo vyplňte formulár
Pracovné dni: Po – Pia 9:00 – 17:30
Budeme Vás kontaktovať.

O poistení

Ak zomriete pri nehode, kto bude vlastne trpieť? Nie je to niečo, na čo chceme myslieť, ale ako by sa Vaša rodina vyrovnala s tým, keby ste už neboli medzi nami? Aj keď peniaze nie sú v živote všetko, je to starosť, ktorú nechcete nechať svojim blízkym. Žiaľ, každý rok zomrú pri nehodách tisíce ľudí. Štatistiky ukazujú, že nehody sú jednou z hlavných príčin úmrtí u mužov. *V roku 2016 prišlo na slovenských cestách v priemere o život 5 ľudí týždenne.

Vďaka životnému poisteniu „Zabezpečenie pri nehode“ môžu Vaši blízki získať jednorázové poistné plnenie až do výšky 50 000 EUR. Život je nepredvídateľný a nikdy neviete, čo sa môže stať. Oplatí sa byť pripravený.

Výhody poistenia

Najčastejšie otázky

Koľko za poistenie Zabezpečenie pri nehode zaplatím mesačne?

Výška mesačného poistného, ​​ktorú budete platiť, záleží na Vašom veku, výške zvoleného poistného plnenia a na spôsobe, akým budete svoje poistné hradiť. Zavolajte nám na bezplatné telefónne číslo 800 022 561, alebo vyplňte formulár vyššie a my Vám radi poskytneme konkrétnu ponuku pripravenú na mieru.

Aké výhody prináša toto poistenie?

Strata milovanej osoby je veľmi nepríjemný životný zážitok. Bez dôkladnej prípravy môže okrem iného priniesť finančné problémy.

Pomocou poistenia Zabezpečenie pri nehode môžete zaistiť, že Vaša rodina v prípade Vášho úmrtia následkom nehody alebo úrazu, dostane dodatočnú finančnú podporu, čo jej umožní vyrovnať záväzky, ktoré po sebe zanecháte.

Som zdravý. Na čo by som potreboval/a toto poostenie?

Nikto nevie, čo sa môže stať. Čím skôr si dohodnete životné poistenie, tým skôr budete mať istotu, že v prípade Vašej smrti z dôvodu náhodného úrazu, bude Vaša rodina dostatočne zabezpečená v okamihu, keď to bude potrebné. Pretože je výška mesačného poistného vypočítaná na základe Vášho veku a zvolenej čiastky poistného plnenia, čím skôr sa poistíte, tým nižšie bude mesačné poistné.

Musím podstúpit niake lekárske vyšetrenie, aby som mohol uzatvoriť toto pojistenie?

Nie. Na rozdiel od iných poistení, poistenie Zabezpečenie pri nehode nevyžaduje žiadne lekárske vyšetrenia a nebudeme Vám pri žiadosti o uzavretie poistnej zmluvy klásť žiadne otázky týkajúce sa Vášho zdravotného stavu.

Ako dlho trvá výplata poistného plnenia?

Akonáhle obdržíme kompletnú žiadosť o výplatu poistného plnenia, vrátane všetkých požadovaných dokumentov, bude príkaz k výplate poistného plnenia zadaný do 7 pracovných dní od prijatia tejto kompletnej žiadosti.

Informácie na stiahnutie

Všeobecné poistné podmienky (VPP) a informačný dokument (PID)

Hodnotenie

Čo o nás hovoria naši klienti

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ