First-Section4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás týmto informuje, že vyššie uvedené údaje budú spracované za účelom ponúkania, uzatvárania a plnenia zmlúv o životnom a neživotnom poistení v rozsahu špecifikovanom tu. Prehlasujem, že som sa s ním zoznámil a porozumel mu.

third-section

Sme presvedčení, že každý na Slovensku by mal mať prístup k cenovo dostupnému poisteniu, ktoré je ľahko zrozumiteľné. Je vo Vašom vlastnom záujme, aby ste vedeli poskytnúť finančnú podporu svojim najbližším aj v ťažkých chvíľach. Poistenie predsa nemusí byť komplikované – aj preto sú naše produkty medzi klientmi tak populárne. Uvedomujeme si, že uzatvorenie poistenia môže byť pre niekoho mätúce a časovo náročné. Preto ustavične pracujeme na tom, aby bol tento proces pre Vás rýchly, jednoduchý a bez stresu. Stačí vyplniť formulár „Zavoláme Vám späť“ a jeden z našich poradcov Vás bude kontaktovať. Jednoduchšie to už ani byť nemôže.

Našou snahou je umožniť obyvateľom Slovenska príležitosť chrániť seba aj svojich blízkych pomocou cenovo dostupného a kvalitného poistenia, a preto sme hrdí na to, že sme zmluvným zástupcom poisťovateľa Red Sands Group, s viac ako 3 miliónmi poistencov v celej Európe a s vyplatenými nárokmi vo výške viac ako 67 miliónov EUR len v roku 2016, je táto skupina jednou z najrýchlejšie rastúcich celoživotných poisťovní vo východnej Európe.

Dôležitá informácia pre všetkých klientov. V priebehu trvania mimoriadnych opatrení môžete byť Vy a Vaša rodina v absolútnom pokoji, nakoľko Vaše životné poistenie nie je ovplyvnené situáciou spôsobenou šírením ochorenia Covid-19. Ste stále krytí za rovnakých podmienok platných pri uzatvorení Vašej poistnej zmluvy. 4Life Direct je tu vždy pre Vás a Vašu rodinu.