Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 9:00 do 17:00. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.

4Life Direct poistenie

V spoločnosti 4Life Direct veríme, že každý z nás si zaslúži spravodlivé zaobchádzanie. Preto sprostredkuvávame predaj spoľahlivého a dostupného poistenia na transparentnom základe.

starý pár sa objímajú

Poistenie na jednoduchom základe

Prečo 4Life Direct?

Vždy vychádzame z vašich potrieb. Či už hľadáte odpovede na otázky, ako zabezpečiť svojich milovaných, uhradiť náklady na pohreb alebo si len chcete zistiť viac informácií o životnom alebo  úrazovom poistení, 4Life Direct Slovensko vám pomôže odpovedať na každú vašu otázku.

Jednoduché a transparentné poistenie

Čo je to životné poistenie? Koľko stojí? Ako dopomôžem najbližším k finančnej stabilite? Ak si kladiete tieto a ďalšie podobné otázky,  ste tu správne. Vyberte si nižšie z ponuky našich poistných služieb a nechajte si poradiť skutočnými odborníkmi v obore poisťovníctva.

starší manželský pár sa díva na počítač a vyberá sa poistenie

Jednoduché životné poistenie

biela ikona ruky držiaca dáždnik

Máte záujem o uzatvorenie životného poistenia?

Volajte bezplatnú linku 0800 601 450
Pracovná doba: Po – Pia 8:00 – 16:30 alebo vyplňte formulár.
Budeme Vás kontaktovať.
UZATVORIŤ POISTENIE ONLINE

Prihláste sa k odberu noviniek

Chcete od nás dostávať najnovšie informácie o poistení? Prihláste sa k odberu noviniek!

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ