Ste na Facebooku? Nezabudnite nás sledovať!
starí rodičia sedia so svojimi vnúčatami na pláži a smejú sa

Kedy uvažovať o životnom poistení?

Tuesday, 07 April 2020

Starší ľudia veľmi dobre vedia, že v živote (až na pár výnimiek) neexistujú záruky. Skutočnosť je však predsa len iná. Jedna vec, na ktorú sa všetci seniori naozaj môžu spoľahnúť je to, že ich prekvapí niečo nečakané – najmä, ak ide o zdravie či peniaze. Preto máme povinnosť sami voči sebe a voči našim rodinám, pripraviť sa na všetko, s čím by sme mali (no nemuseli) počítať.

Ak ste vo veku od 40 do 85 rokov, je to pre Vás ideálna príležitosť zvážiť životné poistenie. Poistenie Moji blízki od Red Sands Life Assurance je najvýhodnejšou voľbou pre finančné zabezpečenie budúcnosti Vás i Vašej rodiny.

Čím skôr požiadate, tým lepšie – vysvetlíme prečo

Vedeli ste, že cena životného poistenia stúpa s Vaším narastajúcim vekom? Čím skôr požiadate a založíte si poistku, tým lacnejšie bude Vaše poistné.

Schvaľovací proces poistenia Moji blízki je naozaj jednoduchý. Nepožadujeme žiadne lekárske prehliadky, ani informácie o Vašom zdravotnom stave – za to Vám ručíme.** Stačí vyplniť online žiadosť alebo nám zavolať a jeden z poradcov 4Life Direct Vás prevedie krok za krokom celým procesom zaistenia finančnej ochrany pre Vás i Vašich blízkych.

Schválenie Vašej žiadosti je zaručené v prípade, že ste vo veku od 40 do 85 rokov. Jediné, čo treba spraviť, je podpísať žiadosť.

Nie je nad to užívať si pokoja s vedomím, že Vaši blízki sú chránení

Životné poistenie neodstráni všetky životné obavy, ale pomôže Vám pripraviť sa na vysoké účty za zdravotnú starostlivosť alebo iné neočakávané výdavky.

Starať sa o naše deti a vnúčatá, ochraňovať ich, je jednou z najdôležitejších a najmilších povinností, aké môžeme mať.

4LifeDirect Vám umožní finančne ochrániť Vašu rodinu prostredníctvom mesačného poistného, ktoré si budete môcť dovoliť.

Je potrebné si uvedomiť, že rozhodnutia, ktoré urobíme dnes, môžu ovplyvniť tých, na ktorých nám najviac záleží.

Zavolajte na 0800 601 450 a zabezpečte budúcnosť Vašej rodiny ešte dnes. Naši skúsení operátori Vám radi odpovedia na všetky Vaše otázky.

** Naša garancia schválenia všetkých žiadateľov vo veku od 40 do 85 rokov je možná vďaka dvojročnej ochrannej lehote. V prípade, že úmrtie nastane počas prvých dvoch rokov poistky z akejkoľvek inej príčiny ako nehodou, všetko doposiaľ zaplatené poistné bude vyplatené oprávnenej osobe. V prípade úmrtia nehodou alebo úrazom počas prvých dvoch rokov poistky sa vypláca plná poistná suma.

Informujte sa o možnosti poistenia ešte dnes!

0800 601 450

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ