4Life Direct Insurance Services s.r.o. Vás týmto informuje, že vyššie uvedené údaje budú spracované za účelom ponúkania, uzatvárania a plnenia zmlúv o životnom a neživotnom poistení v rozsahu špecifikovanom tu. Prehlasujem, že som sa s ním zoznámil a porozumel mu.

Prečo je správne zjednať si poistenie pre seniorov a prarodičov

Seniors

Ako starý rodič ste pravdepodobne začali premýšľať o svojej finančnej budúcnosti a o dedictve, ktoré chcete zanechať pre svojich blízkych. Životné poistenie „Moji blízki“ je tu preto, aby Vám s tým pomohlo.

Poistenie „Moji blízki“, sprostredkované cez 4Life Direct je určené seniorom a dospelým ľuďom, vo veku od 40 do 85 rokov. Pomáha chrániť Vašu rodinu pred životnými neistotami – akými sú vysoké účty za zdravotnú starostlivosť alebo výdavky za pohreb, ktoré po sebe zanecháte. Môže byť ťažké rozprávať sa o tom s Vašimi blízkymi, ale mnohým starým rodičom sa značne uľaví, keď vedia, že majú poistné krytie, ktoré pomôže Vašim blízkym tieto náklady uhradiť.

Tu je len zopár dôvodov, prečo je táto poistka vhodná pre starých rodičov:

Pomáha Vám dávať pozor na Vašich blízkych. Ak máte členov rodiny, ktorí sú od Vás finančne závislí, Vaša poistka môže pomôcť uhradiť nezaplatené účty za zdravotnú starostlivosť alebo dlhy, ktoré zanecháte.

Je to spôsob, ako bez stresu pokryť posledné výdavky. Ľudia majú často mylnú predstavu, že ich úspory adekvátne pokryjú akékoľvek posledné výdavky. Bohužiaľ, často to nie je pravda. Výplata od 4Life Direct môže byť jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť, aby sa tieto náklady pre Vašu rodinu nestali bremenom. A vypláca sa do 24 hodín od obdržania všetkých požadovaných dokumentov.

 Je to jednoduché a cenovo dostupné. Ak ste vo veku od 40 do 85 rokov, schválenie Vašej poistky máte zaručené. To znamená, že nezahŕňa žiadne zdravotné prehliadky a žiadne zdravotné dotazníky. Smrť v dôsledku nehody je krytá od začiatku trvania platnosti Vašej poistky a smrť prirodzená je krytá po 2 rokoch.

Každý starý rodič dúfa, že ochráni svoju rodinu od akýchkoľvek dlhov a životné poistenie môže ten neoceniteľný pokoj na duši poskytnúť.

Prečo nezačať pracovať na lepšej a bezpečnejšej budúcnosti už dnes? Zavolajte na 0800 601 450 a zjednajte si svoju poistku ešte dnes!

Dôležitá informácia pre všetkých klientov. V priebehu trvania mimoriadnych opatrení môžete byť Vy a Vaša rodina v absolútnom pokoji, nakoľko Vaše životné poistenie nie je ovplyvnené situáciou spôsobenou šírením ochorenia Covid-19. Ste stále krytí za rovnakých podmienok platných pri uzatvorení Vašej poistnej zmluvy. 4Life Direct je tu vždy pre Vás a Vašu rodinu.