Milí klienti, radi by sme vás požiadali, aby ste dbali na svoje zdravie a bezpečnosť a nenavštevovali nás na pobočke. Radi s Vami vyriešime všetko potrebné telefonicky, emailom alebo korešpondenčne v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Ďakujeme. Spolu to zvládneme.

5 dôvodov, prečo je dobré mať životné poistenie

Friday, 13 November 2020

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Je potrebné sa o neho dobre starať a neustále ho chrániť. Ako najlepšie zabezpečiť svoj život? To so svojimi klientmi riešia pracovníci vo 4Life Direct každý deň. Dobre si uvedomujú, že neočakávanú udalosť zvládne lepšie ten, kto je pripravený. Do akej miery môže vaša poistná ochrana zlepšiť život vašich najbližších? Nielen to nájdete v nasledujúcich riadkoch, ktoré vám poskytujú prehľad piatich hlavných dôvodov, prečo má toto zabezpečenie zmysel.

1. Ochrana Vašich najbližších
Každej matke alebo otcovi ide predovšetkým o blaho svojej rodiny. Pokojné vody rodinného života však môžu rozbúriť neočakávané situácie, ktoré okrem psychickej ujmy prinášajú aj výpadok z rodinného príjmu, a ten sa môže odraziť na životnom štandarde. Poistná ochrana pomáha s finančnou záťažou tak, aby bol dopad pre Vašich milovaných čo najmenší.

2. Finančná pomoc bez daňovej záťaže
Postarať sa o naše deti a vnúčatá patrí k tým najdôležitejším a zároveň najmilším povinnostiam. Darujeme im veci, svoje úspory alebo nehnuteľnosti, na ktoré sme roky tvrdo pracovali. A to posledné, čo by sme chceli, je zaťažovať ich ďalšími výdavkami. Peniaze z poistného plnenia zaistia rýchlu finančnú pomoc osobám, ktoré si sami určíte v poistnej zmluve. Vyplatenie prebieha do 24 hodín a nepodlieha žiadnemu zdaneniu.

Postarať sa o naše deti a vnúčatá patrí k tým najdôležitejším a zároveň najmilším povinnostiam.


3. Zabezpečenie vášho partnera
Väčšiu časť života idú manželia ruka v ruke spoločným životom, pomáhajú si a prekonávajú najrôznejšie prekážky. Bohužiaľ, po čase nastane moment, keď je jeden z nich vystavený strate svojho životného partnera. Nie je jednoduché sa s takou situáciou vyrovnať a žiť “novú realitu”, v ktorej je dotyčný sám. V takom prípade je možné poistné krytie použiť aj na úhradu bežných výdavkov za lieky, odbornú zdravotnú starostlivosť alebo čokoľvek iné, čo je aktuálne potrebné.

4.   Dôstojná rozlúčka
Plány na dôstojnú rozlúčku s Vašimi najdrahšími môžu skrížiť aj neustále rastúce náklady na pohreb a veci s ním spojené. Nenechajte sa tým zaskočiť! Na úhradu pohrebu a ďalších výdavkov môžu poslúžiť práve prostriedky zo životnej poistky. Toto obdobie by sme mali prežívať tichou spomienkou na milovanú osobu a spoločne strávený čas. Nie riešením toho, kde a ako zohnať dostatok peňazí na dôstojnú rozlúčku s naším milovaným.

5.   Nezaťažujte rodinu svojimi záväzkami
Mnohí z nás musia k realizácii svojich snov a plánov využiť pôžičky alebo úvery. Ale nikto nechce, aby v prípade nášho odchodu museli naši najbližší prevziať bremeno splátok. Peniaze z poistky môžu pokryť aj nesplatené záväzky alebo dlhy. Prípadne zabezpečiť splátky na pár mesiacov dopredu a poskytnúť čas Vašim blízkym, aby túto situáciu boli schopní vyriešiť.

Urobte to pre seba, urobte to pre svojich blízkych

Informujte sa o možnosti poistenia ešte dnes!

0800 601 450

Pokračovaním v prehliadaní našej stránky súhlasíte s využitím Cookies. Viac informácií nájdete na stránke Zásady používania súborov Cookie.PRIJAŤ